Preloader

Pro bono

Pomáháme

Pro bono

Naší advokátní kanceláři je ctí, že může bezplatnými odbornými právními službami či finanční pomocí podporovat projekty, na kterých nám záleží. Cítíme svou společenskou odpovědnost a nutnost podporovat důležité věci.

Bez trestu
Bez trestu
beztrestu.cz

Podporovat skvělou iniciativu Bez trestu je pro naši kancelář prakticky povinnost.

Nomia
Nomia
nomiahk.cz

Naše kancelář poskytla opakovaně finanční dar na úhradu terapií dětským obětem trestné činnosti v neziskové organizaci Dětské krizové centrum Nomia.

Divadlo v Dlouhé
Divadlo v Dlouhé
divadlovdlouhe.cz

Naše kancelář je dlouhodbým hrdým patronem pražského Divadla v Dlouhé.

Právo v roušce
Právo v roušce
pravovrousce.cz

Jsme moc rádi, že jsme se v době nouzového stavu kvůli nemoci Covid-19 mohli stát součástí skvělého projektu Právo v roušce s radami pro oběti domácího násilí.

Švejcarův nadační fond dětem - Karlov
Švejcarův nadační fond dětem - Karlov
nadacnifondkarlov.cz

Právní služby zdarma jsme poskytli Švejcarovu nadačnímu fondu dětem - Karlov. Cílem nadačního fondu je podporovat činnost KDDL, zvyšovat odbornou i lidskou úroveň péče o děti, zlepšovat rehabilitaci, socializaci, dietní možnosti a pracovní začlenění chronicky nemocných dětí.

Hlavními zásadami advokátní kanceláře jsou zejména neustálý boj za dodržování procesních práv klienta, respektování jeho zájmů, vysoká výkonnost a hledání všech možných cest k prosazení klientových práv a požadavků.
TOP
LGBTQ Friendly