Preloader

HRDÁ LEGAL —

Jako jedna z mála advokátních kanceláří v ČR se zaměřujeme na problematiku sexualizovaného domácího násilí a stalkingu, a to jak v kauzách rodinných, tak trestních.

Kontakty
Lacks Heading
Netvrdím, že změním svět sama. Česko ale změnit můžeme! - Lucie Hrdá Lidovky.cz
Foto: Libor Fojtík/Economia
Lucie Hrdá
Lacks Heading
10
?
2030
Trestní právo

Jedna z hlavních specializací naší kanceláře

Rodinné právo

Svěřte nám svůj příběh

Stalking

Obraťte se na naše odborníky

Domácí násilí

Problematika domácího násilí tvoří velkou část agendy naší advokátní kanceláře

Oběti trestných činů

Naše advokátní kancelář má dlouholeté a intenzivní zkušenosti se zastupováním poškozených a obětí trestných činů

Náhrada škody

Stali jste se obětí dopravní nehody, ukradli Vám auto, jste poškození trestným činem, čekáte dlouho na řešení pojistné události?

Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku a Ústavní soud

Díky četným zkušenostem se zastupováním před Ústavním soudem ČR a Evropským soudem pro lidská práva ve Štrasburku Vám můžeme nabídnout komplexní právní zastupování před těmito institucemi.

Občanské právo

V rámci širokého spektra občanského práva vám nabízíme zastupování např. ve věcech práva nájmu, práva nemovitostí, práva dědického, ve věcech sporů o úhradu dluhů, zastupování společenství bytových jednotek apod.

Média

Moje psychologie - Lucie Hrdá
Moje psychologie: A dost! Jak se nebát konfliktu.

Rozhovor s cover star Lucií Hrdou, která se dlouhodobě věnuje boji proti domácímu a sexualizovanému násilí. Školí soudce, zakládá organizace, zastupuje oběti a je vidět i slyšet.

Více
ON TOPIC - Lucie Hrdá
ON TOPIC: Soudy často ignorují potřeby dětí.

Advokáti hájí zranitelné oběti trestných činů, jsou to oni, kdo je drží za ruku jako jejich opora. Přesto soudy advokátům zvyšují překážky a výrazně krátí odměny.

Více
ELLE - Lucie Hrdá
ELLE Women Awards: Lucie Hrdá

Advokátka specializující se na rodinné právo a sexualizované a domácí násilí. Lucie Hrdá byla na ELLE Women Awards nominována v kategorii Odvaha.

Více

Pozvěte si nás na školení

JUDr. Lucie Hrdá pořádá školení pro studenty SŠ, pedagogy, ale také pro příslušníky dalších profesí, které s problematikou v oblasti trestního práva, domácího násilí, stalkingu a zastupování obětí trestných činů přichází do styku.

Co byste měli vědět, když se rozvádíte!

Důležité rady od advokáta s praktickými zkušenostmi, který se tématu profesně věnuje již řadu let.
Co byste měli vědět, když se rozvádíte

My vás budeme hájit, budeme vás chránit v trestním řízení, budeme vaším strážcem v průběhu rozvodu a tahanic o děti a majetek.
To umíme a v tom jsme vynikající.

Hlavními zásadami advokátní kanceláře jsou zejména neustálý boj za dodržování procesních práv klienta, respektování jeho zájmů, vysoká výkonnost a hledání všech možných cest k prosazení klientových práv a požadavků.
TOP
LGBTQ Friendly